Patronlar Dünyası özel jetlerde moda olan, ultra zenginlerin tercih ettiği lüks güneş gözlüğü modellerini meraklıları için derledi

Nil Göksu URGANCIOĞLU

Özellikle özel jetlerde moda olan, ultra zenginlerin tercih ettiği lüks güneş gözlüğü modellerini meraklıları için araştırdık.

CARTİER

Mücevherleriyle ünlü Cartier kusursuz işçiliğini modern çizgilerle birleştirmesi nedeniyle güneş gözlüğü alanında da ultra zenginler için tercih edilen bir marka. Cartier’ın erkek güneş gözlük koleksiyonu, zamansız tasarım, ayrıntılı detaylar ve tartışmasız bir şekilde Cartier’e has lüks bir havayla ön plana çıkıyor. İkonik Panthère de Cartier ve Santos de Cartier koleksiyonları, komplike detay ve yüksek kaliteli malzemelerle özel jetlerin hit parçaları.

DİOR HOMME

Fransız modasının devi olan Dior Homme, güneş gözlükleri arenasında kendine özgü bir alan yarattı. Avangard tasarımı ve malzemelerin yenilikçi bir tasarımla harmanlanmasıyla bilinen Dior Homme’un güneş gözlükleri, erkeksi ve modernliği bir araya getirme iddiasında. Özellikle “DiorPressure” ve “DiorMaster” koleksiyonları, şık çizgileri ve cesur estetiğiyle tercih ediliyor.

TOM FORD

Kusursuz zevki ve detaya verdiği önemle tanınan Tom Ford’un adını taşıyan marka, moda endüstrisinde lüksün zirvesi olarak biliniyor. Tom Ford’un erkek güneş gözlük koleksiyonu, klasik tasarımları çağdaş elementlerle mükemmel bir şekilde birleştirmesiyle ünlü. İkonik Tom N.12 ve Tom N.15 modelleri, ultra lüks hayat yaşayan ve modaı takip edenler için adeta bir zorunluluk haline geldi.

PERSOL

1917’ye dayanan bir mirasa sahip olan Persol, İtalyan zanaatkarlığı ve zamansız tasarımla eş anlamlı bir marka haline geldi. Persol’un erkek güneş gözlüğü koleksiyonu, ikonik “Oklahama” simgesi ve yüze rahatça uyum sağlayan Meflecto çerçeve teknolojisiyle ön plana çıkıyor. Markanın kaliteye olan bağlılığı ve ayrıntılara verdiği önem, Persol’u lüks ve stilin mükemmel uyumunu arayanlar için vazgeçilmez kılıyor.

RAY-BAN

Lüks güneş gözlükleri listesi, Ray-Ban olmadan tamamlanmamış sayılır. Her ne kadar toplum içinde kullanımı yaygın olsa da ve bazı modelleri fiyat anlamında geniş kitlelere hitap etse de, Ray Ban kusursuz kalitesiyle hala lüks bir marka. Genellikle pilot ve wayfarer modelleriyle bilinen Ray-Ban,ürün yelpazesini lüks tüketime de hitap edecek şekilde genişletti. “Clubmaster” ve “Round Metal” koleksiyonları, zamansız tasarımı çağdaş çizgilerle birleştiriyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x