Babanın ‘Aşık oldum’ diyen kızına açık sözlülüğü gündemde: “14 yaşından beri salaksın”

Bahçeyi temizleyen baba, kızına fırçayı uzatarak tutmasını istedi. Kolu erişmeyen kızına, alttan fırçayı tutmasını söyleyen babanın “Al şunu alttan. Alttan alsana salak. Millete ismini söylettiriyorsun.” sözleri kızını güldürdü. Sosyal medyadaki sohbetlerinde ise “Ben depresyona girdim.” diyen kızına babasından “Hemen kendine teşhis koyma kızım” cevabı gelirken, kızın “Girdim, şu an depresyonun içindeyim” demesi üzerine “Hayırlı olsun ne diyeyim” cevabını verdi.

Ardından araba kullanan kızına “Niye şerit ortanda. Kafanda bir şeyler var. Salak salak bakıyorsun. Geç şerit değiştir, arkandaki araba Akhisar’da yavrum.” şeklinde konuştu. Sosyal medyadaki sohbetlerinde ise “Ne haber? Şeye benziyorsun, devlet dairelerinde suratsız kadınlar oturur ya bankın arkasında.” derken, “Ben aşık oldum.” diyen kızına “14 yaşından beri salaksın zaten. Senin aşıklığın pek güvenilir bir şey değil. Birden vazgeçersin tuvaletin kenarına işedin diye. Kim bu şanssız kişi.” cevabını verdi.

Başka bir sohbetlerinde ise kızı “Bana bakınca diyor musun ‘Ne kadar güzel kızım var. Benden nasıl çıktı’ diye” diye konuşurken babasının “Demiyorum, neden yalan konuşayım?” sözleri dikkat çekti. Kızının “Bence ben zekamı senden değil de annemden aldım.” demesi üzerine ise babanın “Annenden almış olsan hayatta kalamazsın.” sözleri gündem oldu. Kızın, babasının o sözlerine gücenmemesi ve gülerek karşılık vermesi izleyenleri şaşırtı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x